Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ALA MARINE INDUSTRY

iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
Ben sohbet şimdi

ALA MARINE INDUSTRY

1 2 3 4
ALA MARINE INDUSTRY ALA MARINE INDUSTRY ALA MARINE INDUSTRY ALA MARINE INDUSTRY
çapa zinciri tesisi Çapa zinciri çapa zinciri denetimi çapa zinciri malzemesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : ALA
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 80% - 90%

ALA Marine Industry - Güvenilir Denizcilik Endüstrisi ve Offshore Endüstri Ortağınız!

ALA Marine, Global Denizcilik endüstrisinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahip olan memnun Kurulum ve Hata Ayıklama Hizmeti sunmanın yanı sıra, bir Yüksek Kaliteli Global tedarikçisidir. 'Yapabilir, yapacağız ve iyi yapmalıyız' yaklaşımı ve istisnai esnekliğe sahibiz. Bu, en zorlu şartlara - en zorlu ortamlara ve en sıkı bütçelere cevap veren çözümler - rekabetçi ürünleri en zorlu şartnamelere sunma konusunda ün kazandı. Tasarım, özel üretim ve kurulum hizmetlerimiz, burada yakalanabilecek olandan daha geniş kapsamlı çözümler sunmamızı da sağlar.

Neden bizi seçmelisiniz?

Yüksek Kaliteli Ürünler ve Profesyonel ekip:

Denizcilik endüstrisinde 20 yıldan fazla deneyime sahip olduğumuz için sadece kendimizi üretmiyor, aynı zamanda yerli ve sertifikalı tedarikçilerle de büyük bir ilişki kuruyoruz. Temel konseptimiz olarak kaliteyi alarak, tüm ürünlerimizin kalitesini saha incelemeleri ile sağlıyoruz.

Rekabetçi Fiyat ve Güvenilir ortak:
Aldığımız fiyat piyasada çok rekabetçi olacak. Her zaman takım olduğumuzu düşündüğümüz için, sadece çift galibiyet başarılı olabilir. Ve fiyat, müşterinin miktarına bağlı olmayacak, tüm deneme siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz, yeni seçiminizle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi bulunacak, aynı zamanda tutum ve hizmetlerimizi hissedeceksiniz.

Hızlı ve zamanında teslimat:

Her zaman sözümüzü tutarız ve ürünleri resmi siparişlerde imzalı olarak, daha da hızlı bir şekilde sunarız. Meslektaşlarımız siparişlerin durumunu yakından takip edecek ve tüm üretim durumunu müşteriye zamanında güncelleyecektir.

Güvenli Teslimat ve Çevre koruyucu:

Popüler ihracat standartlarına ve güvenli paketleme yöntemlerine göre seçim yapıyoruz. Ayrıca konteynerlerin nasıl yükleneceğini ve ürünlerin sevkiyat sırasında nasıl korunacağını daha iyi bilen deneyimli nakliye şirketleri ile de çalışıyoruz. Çevreye özen göstermek de takip ettiğimiz hedef.

Düzgün İletişim ve Hızlı yanıt:

Müşterilerle iletişim kurarken mesleğin, samimiyetin ve hızın yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Mesleği - müşterilerimize her zaman teknik ve ticari tavsiye ve önerilerde bulunuruz.

Samimiyet - biz her zaman endişelerimizi, sorularımızı veya tavsiyelerimizi doğrudan ifade eder, ayrıca gerçeği de söyleriz.

Hız - 2 gün içinde sorulara, e-postalara, mesajlara cevap veririz.

Esnek ticaret şekli ve ödeme koşulları:

Müşterinin isteğini farklı koşullar altında daha iyi karşılamak için malları hava, deniz, ekspres, kamyon vb. İle tedarik edebiliriz. Ve bakışta L / C, T / T, D / P ödeme koşullarını kabul ediyoruz. Her şey açık olabilir burada tartışmak.

Herhangi bir sorunuz veya işbirliği yapanlar memnuniyetle karşılanmaktadır, lütfen Skype, Telefon veya E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İş dünyasında kurulan bir dostluk, arkadaşlık üzerine kurulan işten daha iyidir. - John Davision Rockefeller.

İletişim bilgileri
ALA MARINE INDUSTRY

Tel: 86-551-68997382

Faks: 86-551-68998652

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)