Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetrokimya Proses Pompası

Ağır Yağ Petrokimya Proses Pompası HDS Serisi 5-3500m3 / H Akış Hızı

iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
Ben sohbet şimdi

Ağır Yağ Petrokimya Proses Pompası HDS Serisi 5-3500m3 / H Akış Hızı

Çin Ağır Yağ Petrokimya Proses Pompası HDS Serisi 5-3500m3 / H Akış Hızı Tedarikçi

Büyük resim :  Ağır Yağ Petrokimya Proses Pompası HDS Serisi 5-3500m3 / H Akış Hızı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HS
Sertifika: API, ISO9001, ISO14001
Model numarası: HDS serisi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiatable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Akış hızı: S = 5 ~ 3500m3 / h kafa:
Sıcaklık: -80 ila 450 ℃ Çalışma basıncı: 5.0MPa, 11.0MPa 15.0MPa

HDS serisi ağır yağ kimyasal işlem pompası

genel bakış

HDS serisi ağır yağ kimyasal işlem pompasının yatay, radyal olarak bölünmüş, tek kademeli, çift kademeli veya iki kademeli santrifüjlü iki destek ucu, pompa gövdesi volüt yapısı ve merkez destek yapısı olarak kullanılır. API610 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bu seri pompa, daha sert ve ağır hal ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır, ayrıca yapının güvenli ve güvenilir olması, çalışmaya kararlı, onarımı kolay, uzun süre servis vermesi vb. Avantajlara sahiptir.

Bu hidrolik pompa serisi, yerli ve yabancı üstün hidrolik modeline dayanmaktadır, akış alanının ve diğer gelişmiş tasarım araçlarının 3D modellemesi ve CFD analizi ile tasarlanmıştır, pompanın kafası ve akış aralığı geniş ölçüdedir. Pompanın kavitasyon performansı iyi ve yüksek verimlilik özelliğine sahip, yüksek verimli enerji tasarruflu yeni nesil ürünlerdir.

Yapı özellikleri

HD6 serisi ağır yağ kimyasal proses pompasının tipi API610 standardında BB2'dir, yapı tek kademeli tek emiş, tek kademeli çift emilim, iki kademeli tek emiş, iki kademeli çift emiş, iki kademeli tek ve çift emiş ve üç kademeli tek ve çift emiş.

Radyal bölünmüş kabuk, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı, yanıcı, patlayıcı veya toksik sıvı taşımak için uygundur. Kurulum yöntemi yatay merkez destek hattını kullanır; emme flanşı ve çıkış flanşı, pompa gövdesi üzerine dökülür ve yukarı doğru dikeydir; iki uçta desteklenen rotor; çift ​​kanallı hidrolik parçalar için tasarım; ağır istasyon tasarımı; rijit şaft tasarımı, konik şaft uzatması; API 682 conta haznesi tasarımı.

Çark entegre bir dökümdür ve statik denge sayesinde, pompanın eksenel kuvveti temel olarak dengelenecek çark balans deliğine bağlıdır.

Hidrolik parça, yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayan bir hidrolik model benimser, pompanın ortalama verimi V tipi yağ pompasından çok daha yüksek verimdir;

Yatak gövdesinde bir radyal bilyalı yatak ve bir dizi arkaya monte baskı bilyalı rulman bulunur, yataklarda yağlama yağı kullanılır.

Yatak soğutmasında hava soğutması, fan soğutması ve su soğutması vardır, pompalama ortamının farklı sıcaklığına göre soğutma yöntemini seçeriz. Soğutma fanı özellikle kuru veya düşük su kalitesi alanı için uygundur. Döküm yüzeyi kanatçıklara sahiptir, hava soğutması için (T <120 C), ayrıca soğutma fanını (T: 120 ila 260 ° C) ve su soğutmayı (T: 260 ~ 420 ℃) ​​seçebilir.

Pompa, bakımını yaparken emme veya boşaltma borusunu sökmeden kolayca çark, mil, yatak, conta ve diğer parçalara kolayca bölünebilir.

Direksiyon: Pompanın yönlendirilmesi, orijinal motivasyondan saat yönünün tersine yöndedir .

Uygulama kapsamı

Petrol rafinerisi, petrokimya, kömür kimya endüstrisi, ham petrol ve doğal gaz işleme, deniz sondaj ekipmanları ve diğer endüstriyel işlemlerde yaygın olarak kullanılır ve her türlü nötr veya aşındırıcı temizleme ortamı, nötr veya aşındırıcı parçacık ortamı taşıyabilir .

Tipik uygulamalar, ham petrol, yüksek sıcaklıktaki kule dibi pompasını taşımak için modern rafineri ve sürekli çalışma ihtiyacı, çorak likör pompası ve büyük sentezli amonyaklı ekipmanların hamile çözelti pompasıdır.

GSB serisi yüksek hızlı pompa yapı şeması

İletişim bilgileri
ALA MARINE INDUSTRY

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)