Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetrokimya Proses Pompası

Endüstri Sıvı Halkalı Vakum Pompaları, Seviye Kontrollü Elektrikli HZE

iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
Ben sohbet şimdi

Endüstri Sıvı Halkalı Vakum Pompaları, Seviye Kontrollü Elektrikli HZE

Çin Endüstri Sıvı Halkalı Vakum Pompaları, Seviye Kontrollü Elektrikli HZE Tedarikçi

Büyük resim :  Endüstri Sıvı Halkalı Vakum Pompaları, Seviye Kontrollü Elektrikli HZE

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HS
Sertifika: API, ISO9001, ISO14001
Model numarası: HZE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiatable
Ambalaj bilgileri: paketi verme
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kullanılan: elektrik, kağıt, kömür, petrokimya, kimyasal, gübre, hafif sanayi, elektronik, ilaç, gıda, metalurji Avantajları: kurulumu kolay, kullanımı kolay, bakımı kolay
Özellikleri: mekanik otomatik seviye kontrolü, manuel seviye kontrolü Standart: API, ISO9001, ISO14001

HZE sıvı halkalı vakum pompaları ve vakum pompası ünitesi

genel bakış

HEZ sıvı halkalı vakum pompası firmamız enerji tasarruflu ürünler geliştirmiştir.

Pompanın gelişimi yıllarca süren araştırma ve üretim tecrübesine dayanmaktadır. Pompa ayrıca uluslararası ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirir. Tipik olarak katı olmayan, suda çözünmeyen ve aşındırıcı olmayan gazın pompalanması için kullanılır. Bu şekilde, kapalı bir kapta bir vakum oluşturabilir. Malzemelerin yapısını değiştirerek, aşındırıcı sıvıların pompalanması için kullanılabilir. Enerji tasarruflu ürünler, elektrik, kağıt, kömür, petrokimya, kimyasal, gübre, hafif sanayi, elektronik, ilaç, gıda, metalurji, inşaat malzemeleri ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır .

Çalışma prensibi

Çark, pompa gövdesi üzerine eksantrik olarak monte edilmiştir, çark döndüğünde, merkezkaç kuvveti akışkan üzerine etki eder ve pompa duvarında bir sıvı halkası oluşturur. Çark uç yüzü ile dağıtıcı arasındaki boşluk sıvı sızdırmazlığındadır. Yalıtılmış boşluğun hacminin dönüşü sırasında çarkın dönmesinin ilk yarısında (emme deliklerinden) yavaş yavaş, emme deliklerinden emilen gaz; sızdırmaz hacmin dönüşü sırasında pervanenin dönüşünün yarısında (egzoz havalandırma deliğinden), bir pompalama işlemini tamamlamak için egzoz havalandırma deliğinden gelen gazı azaltır. Pompanın çalışması sırasında sabit bir sıvı halkayı korumak için, sıvıyı pompaya sürekli olarak vermek zorundayız.

Yapı özellikleri

HEZ sıvı halkalı vakum pompası, tek etkili bir yapıya sahip tek aşamayı kullanır. Sadece bir döner eleman (çark) ve metal arasında sürtünme olmadığından (aslında denge diski aşınma ve yıpranmayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır), HEZ sıvı halkalı vakum pompaları uzun yıllar çalışabilir. Disk, çark ve pompa şaftı gibi ana bileşen için bir dizi optimizasyon tasarımı kullanıldı. Yapı basitleştirildi ve performans iyileştirildi. Problemin dengelenmesi, nodüler dökme demir kaynak çarkı kullanılarak çözülmüştür. Metal damgalama nedeniyle bıçaklar makul bir profile sahiptir. Pompanın performansını daha güvenilir hale getiren ve pompanın çalışmasını daha fazla masa yapan çark ve pompa şaftı için girişim sıcak montajı kullanılmıştır. Kaynak pervanesinden sonra, bıçak tüm makine için ısıl işlem nedeniyle iyi tokluğa sahiptir. Ek olarak, bıçak iyi bir anti-darbe ve bükülme önleyici özelliğe sahiptir. Ayrıca zorlu çalışma koşullarına adapte olabilir.

HEZ sıvı halkalı vakum pompası, buharlı su ayırıcı ile donatılmıştır. Buharlı su ayırıcısı bir çok yerde egzoz deliği. Pompa kapağında bir egzoz valfi tamir penceresi bulunur. Çark ve disk arasındaki boşluk, konumlandırma yatak uçları rakoruyla ayarlanır. Pompa kolay kurulum, kolay kullanım, kolay bakım avantajlarına sahiptir.

Kimyasal vakum pompası ünitesi

Ünite konfigürasyonu: Isı eşanjörü, gaz-sıvı ayırıcı, emniyet valfi, sıvı seviye kontrol sistemleri, enstrümantasyon ve boru hattı valfi vb. İle donatılmıştır.

İletilecek gaz:

Hava, N2, H2, O2, CO, C02, H20, S02, Hidrokarbonlar, vinil klorür monomeri, Şehir gazı, sıvılaştırılmış petrol gazı, çeşitli karışık gaz, Aseton, EDC, benzen, ENK, M1BK, sikloheksan, metanol, asetik asit ve benzerleri.

Birim yapılandırma özellikleri

1. ünite, çalışma akışkanının kapalı bir döngüsünü elde etmek için bir ısı eşanjörü ile donatılmıştır. Çalışma sıvısı olarak su kullanılabilir. Taşıma aracının yapısına göre, etilen glikol ve benzen çalışma sıvısı olarak da kullanılabilir;

2. Ünite gaz-sıvı ayırıcı ile donatılmıştır. Vakum pompasından boşaltılan sıvı karışım, gaz-sıvı ayırıcı ile etkili bir şekilde ayrılabilir. Ayrılan sıvı ısı eşanjörü tarafından soğutulur ve tekrar bir çalışma akışkanı olarak kullanılmak üzere vakum pompasına geri akar. Çıkış gazı belirtilen yere boşaltılır. Bu pompa yanıcı, patlayıcı ve toksik gazları taşımak için uygundur;

3. ünite, gaz-sıvı ayırıcının sıvı seviyesini gerçekten yansıtacak şekilde seviye göstergesi veya sensör ile donatılmıştır. Sıvı tahliye vanası, otomatik sıvı seviye kontrolünü sağlayabilen kontrol sinyali ile kontrol edildi. Farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli seviye kontrol yolları vardır.

4. elektrik seviye kontrolü: gaz-sıvı ayırıcı Rehidrasyon solenoid valfi, sıvı tahliye solenoid valfı ve sıvı seviye sensörü ile donatılmıştır. Sıvı seviyesi ayarlanan değerin altına düştüğünde, rehidrasyon solenoid valfı, ünite sıvısını tamamlamak üzere otomatik olarak açılır. Sıvı seviyesi ayarlanan değer aralığına geri getirildiğinde, rehidrasyon solenoidi otomatik olarak kapanır. Seviye, ayarlanan değerden yüksek olduğunda, sıvı tahliye solenoid valfı, fazla sıvı tahliye etmek için otomatik olarak açılır. Sıvı seviyesi ayarlanan değer aralığına geri getirildiğinde, sıvı tahliye solenoid valfı otomatik olarak kapanır.

5. mekanik otomatik seviye kontrolü: Buhar ayırıcı, çalışma sıvısı dolumu ile yüksek ve düşük sıvı seviyesini kontrol edebilen yüksek ve düşük seviye kontrol cihazı ile donatılmıştır. Buhar ayırıcı ayrıca bir taşma cihazı ile donatılmıştır. Sıvı seviyesi ayarlanan değerden yüksek olduğunda, taşma cihazı sıvı seviyesini kontrol etmek için sıvıyı otomatik olarak tahliye eder.

6. Manüel seviye kontrolü: Ünite çalışırken, tahliye edilen gaz az miktarda çalışma sıvısı buharını uzaklaştırır, bu da sıvı seviyesinin düşmesine neden olur. Sıvı seviye göstergesi göstergesine göre, rehidrasyon solenoid valfini ve sıvı deşarj solenoid valfini manuel olarak ayarlayarak iş sıvısını üniteye tamamlayın veya ünite içindeki sıvıyı boşaltın.

Sipariş Bilgileri

1. Pompa ebadı, malzeme, salmastra ve motor kullanım şartlarına göre belirlenir. Sıralamada yer değiştirme, emme vakum derecesi, seçilen malzeme, ortamın adı, yoğunluk ve sıcaklık belirtilmelidir.

2. Pompa özel motorlar kullanıyorsa, alıcılar Patlama seviyelerini, güç ve voltajı, frekansı vb. Belirtmelidir.

3. Pompa mekanik salmastrası ise, model adı belirtilmelidir.

İletişim bilgileri
ALA MARINE INDUSTRY

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)