Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetrokimya Proses Pompası

Yüksek Sıcaklık Diyaframlı Dozaj Pompası / Özel Alaşımlı Yüksek Hızlı Pompa

iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
iyi kalite Tekne Çapa Zinciri satış için
Ben sohbet şimdi

Yüksek Sıcaklık Diyaframlı Dozaj Pompası / Özel Alaşımlı Yüksek Hızlı Pompa

Çin Yüksek Sıcaklık Diyaframlı Dozaj Pompası / Özel Alaşımlı Yüksek Hızlı Pompa Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Sıcaklık Diyaframlı Dozaj Pompası / Özel Alaşımlı Yüksek Hızlı Pompa

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HS
Sertifika: API, ISO9001, ISO14001
Model numarası: Özel Alaşımlı Pompa

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Özgün: Çin Ürün adı: Özel Alaşımlı Pompa
Malzeme: alaşım çelik Marka: HS

Özel Alaşımlı Pompa

genel bakış

Başlıca ürünlerimiz GSB (Z) yüksek hızlı pompalar, HJM diyaframlı ölçüm pompaları, JQB (JRB) yüksek kesme pompaları, hidrolik türbin enerji geri kazanımı, döner kesme vanası, HX küçük akış kimyasal pompaları, yüksek sıcaklık kimyasal proses pompaları, büyük kimyasal maddelerdir. alt karıştırma, vb.

Şirket, Sinopec'te özel pompa ve vanaya ihtiyaç duyan bu müşterilere ithal ürünlerin yerini alabilecek ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. Güçlü kabiliyet kabiliyeti ve ileri teknolojiye dayanan ürünlerimiz piyasada yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlara sahiptir. Ayrıca, şirket daha yüksek teknolojik yenilik kabiliyeti, birlik ve pragmatik, göze açık, güçlü hizmet ve pazar bilincine sahiptir. Şirketimiz, nikel bazlı alaşımlar (Hastelloy, Monel, Inco Nickel Alaşımları, vb.), Titanyum, zirkonyum alaşımları ve diğer özel alaşımlar gibi araştırma için kullanıcı talebini birleştirmektedir.

Üre azotu, asetik asit, asetik anhidrit, klor-alkali, Mühendislik Uygulaması tuzdan arındırma ve üç asitin (sülfürik asit, hidroklorik asit, nitrik asit) ve diğer işlemlerin mühendislik uygulamalarında, özel ekipman üretiminde zengin bir deneyim birikimi edindik. seçme ve geliştirme. Ana teknik personel, büyük bilimsel ve teknolojik projelerin ulusal "65 Planı", "75 Planı" na katıldı: "petrol sahası korozyona dayanıklı malzeme araştırması için su basma pompası", "büyük ölçekli enerji santrali su sirkülasyon pompası hidrolik bileşenleri korozyon dayanıklı malzeme araştırması "," bileşik gübre kelebek vanaları, diyafram vanaları korozyon malzemeleri araştırması "ve diğer araştırma çalışmaları. Son yıllarda firmamızın yürüttüğü başlıca bilimsel ve teknolojik projeler arasında şunlar yer alıyordu: Sinopec "yüksek sıcaklık valf araştırması ile hidroflorik asit alkilasyonu", "besleme pompasının ana fraksiyonatörü gelişimine alkilasyon birimi" Bilim ve Teknoloji Bakanlığı "ton sınıfı araştırma tuzdan arındırma anahtar teknolojiler ve gösteri - yüksek voltajlı bileşen geliştirme ve tanıtım araştırması "," gübre tesisi metilamin pompası çift yönlü düşük karbonlu paslanmaz çelik araştırma ". Petrokimya endüstrisinin gelişimi ile, ekipman çalışma koşulu, şirketin araştırma ve özel malzemelerde gelişme Pompalar ve Valfler, korozyon direnci, aşınma direnci, yüksek sıcaklık ve diğer Pompa ve Valfler teknolojisinin tüm gereksinimlerini karşılayacaktır.

Bir chievement tablosu

Metalurji , Döküm ve Süreç

Şirket özel malzemeler ve ürün araştırma ve geliştirme kabiliyetine sahip zengin hassas döküm tecrübesine sahiptir. Teknik ekip üyeleri çoğunlukla metal malzemeler, metalurji, döküm, pompalar ve vanalar, vb. Konusunda profesyonel ve teknik uzmanlardır. Şirketimiz 250kg orta frekanslı indüksiyon fırınına, 500kg orta frekanslı endüksiyon fırınına ve ayrıca gelişmiş enjeksiyon mum ve mum alma ekipmanına sahiptir. gaz kavurma, ısıl işlem ve atış. Hassas silika sol ve reçine kum kalıp döküm işlemi kullanıyoruz. Yıllık üretim, mevcut 150 ton özel çelik dökümdür. Petrokimya endüstrisinde ürünlerin performansı daha iyidir. Ana döküm ürünleri arasında titanyum alaşımları, zirkonyum alaşımları, Monel, Inco nikel, HB / HC Hastelloy, çökelme sertleşmeli paslanmaz çelik, dubleks paslanmaz çelik, Alaşımlı 20, 904L, K alaşımı, C4, C6, C8 alaşımlı nitrik asit ve benzeri yer alır. üzerinde.

"Huasheng markası oluşturmak için bilim ve teknolojinin gelişmesine öncülük etmek". Hefei Huasheng Pumps & Valves, yeni bir marka yaratmak için özel paslanmaz çelik ve rafine teknolojisi kullanıcıları için yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Ana pompa malzemesi bileşimi ve kalitesi

1. Titanyum ve Titanyum alaşımları ve kimyasal bileşimi

2. Zirkonyum ve Zirkonyum alaşımları

3. Nikel bazlı alaşımlar

4. Özel paslanmaz çelik

Kalite güvencesi

Şirket her zaman "Kalite, işletmenin hayatıdır" ilkesini benimsemiş ve kalite yönetimini güçlendirmeyi, ürün performansını optimize etmeyi ve şirketin ürünlerini yurt içi lider ve uluslararası ileri düzeyde temin etmeyi "ilke edinmiştir; ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi; ISO14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi; GB / T28001-2001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi III sistem belgelendirme gereklilikleri. Şirket, kalite politikasının uygulanmasını sağlamak için personel eğitimi, iş değerlendirmesi ve iç denetim sistemine odaklanmaktadır.

Satın alma malzemesinden işleme aşamasına kadar ürün kalitesi her zaman birinci önceliktir. Hammadde sektörlerinin alımında Kalite Test Departmanı, standart şartlara uygun olarak hammadde alımlarını, özel materyal pompa tasarım geliştirme döngüsü, teknoloji departmanı, özel malzeme pompasının performans gereksinimlerine uygun olarak uzman ekibi oluşturur. tasarım kalitesini sağlamak için özel alaşımlı pompa teknik değerlendirme geliştirme. Özel malzeme pompasının Hassas döküm kısmı için üretim departmanı, uygulamaya rehberlik edecek deneyimli profesyonel döküm organize eder.

Firmamız ayrıca ürünlerin kalitesini sağlamak için bir laboratuar ile donatılmıştır. Şu anda, yerli ileri bileşen test ve fırın algılama ekipmanları-LabSpark750A tipi Spark doğrudan okuma spektrometre alaşım, HBRVU-187.5-tipi optik Brinell-Rockwell-Vickers sertlik test cihazı, MR2000 ters mikroskop ve metalografik numune parlatma makinesi, çekme testi ile donatılmış var makine, LASER-RE1200 üç boyutlu lazer tarayıcı vb. Hammaddeler ve ürünler hızlı ve doğru analiz edilebilir.

Buna ek olarak, şirket Hefei'deki Hefei Teknoloji Üniversitesi ve diğer üniversitelerle yakın çalışmakta, petrokimya ve kimyasal pompaların mühendislik teknolojisi araştırma merkezi araştırma platformu kurmaktadır. Malzemelerin mikroyapılarını analiz etmek için üniversitenin araştırma ekipmanlarını (Japon elektronik / taramalı elektron mikroskobu, enerji dağıtıcı spektroskopi ve Rigaku / X-ışını kırınımı vb.) Kullanabiliriz. Ürün kalitesini sağlamak için, malzemelerin performansını daha da optimize etmek için malzemelerin mikro yapılarını optimize etmek için sıkı bir süreç geliştirip uygulayarak.

İletişim bilgileri
ALA MARINE INDUSTRY

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)